finep 1

Danubius One – moderné bývanie v obľúbenej lokalite

Dom a záhrada Partner

Budova s 26 podlažiami a s výškou takmer 83 metrov – zdajú sa vám tieto čísla na budovy u nás trochu prehnané? Nie, ak hovoríme o projekte Danubius One, ktorý nájdete v jednej z najobľúbenejších lokalít Bratislavy, v Ružinove. Za týmto projektom stojí developerská spoločnosť FINEP.

Danubius One je postavený presne podľa štandardov spoločnosti FINEP – nadštandardný servis a spokojnosť klientov. Že ide naozaj o komfortné bývanie vo výbornej lokalite sa môžete presvedčiť aj osobne. Stačí navštíviť stránku https://www.finep.sk/sk/danubius-one a prezrieť si projekt.

Kompletné vybavenosť

Ružinov je mestskou štvrťou Bratislavy blízko centra mesta. Aj keď je vhodná pre rodiny s deťmi ideálne bývanie si tu nájdu aj jednotlivci. Danubius One je súčasťou projektu Jégého alej. Spolu tvoria blok, v ktorom by chcel bývať každý. Lokalita má kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu poštu, lekáreň, škôlky, detské ihriská ale aj množstvo príležitostí na športovanie alebo oddych.

Na nákupy si môžete zájsť do neďalekého obchodného domu Central. Čerstvé ovocie a zeleninu zas zoženiete na tržnici Miletičova. Priamo v bloku nájdete pekáreň ale aj štýlové kaviarne a reštaurácie, kde si môžete zájsť na skvelý obed alebo romantickú večeru.

Jedným z väčších problémov súčasného bývania je parkovanie. Neplatí to ale pre Danubius One. Zaparkovať môžete v garáži pod domom a do bytu sa vyveziete výťahom. Nemusíte ani vyjsť z domu.

Oddych a šport

Súkromná záhrada s množstvom oddychových zón, ktorá sa nachádza vo vnútrobloku je ideálnym miestom na oddych po náročnom pracovnom dni. Ale aj na trávenie príjemných chvíľ s rodinou a priateľmi.

Ak dávate prednosť športu môžete si zájsť na neďaleké jazerá (Kuchajda, Štrkovecké jazerá) alebo na letné kúpalisko.  Pár krokov od domu nájdete rôzne štadióny, wellness ale aj nový park, v ktorom sa môžete korčuľovať alebo bicyklovať.

Bytov na predaj v Bratislave je množstvo. Pri výbere si ale dajte záležať, nehľadáte len dom alebo byt ale domov, v ktorom strávite možno celý život.